KRAJINA

MESTO

ŠPORT/PODUJATIE

Termín
  • Od do
Cena
  • Od do
Vymazať parametre vyhľadávania
Fulltextové vyhľadávanie
Pošlite e-mail priateľovi
  • Hotely a penzióny priamo na lyžiarskych svahoch
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut
PREČO S NAMI
Vážený návštevník, klient.
Sme veľmi radi, že ste navštívili Best Fans, jednu z webových stránok našej cestovnej kancelárie Best9 CK, a.s., na ktorej Vám prinášame najaktuálnejšiu ponuku športových a kultúrnych podujatí. Denne pre Vás vyhľadávame nové a nové podujatia, aby si každý v našej ponuke našiel ten pravý športový, či kultúrny zážitok pre naplnenie svojich snov.
Tak teda PREČO dovolenka s BEST FANS?
V prvom rade preto, že nami vytvorená ponuka je natoľko široká, že si na svoje prídu nielen priaznivci športových podujatí (prevažne futbalu, hokeja a tenisu), ale aj milovníci dobrej hudby v podaní svetových interpretov (pop, rock, či vážna hudba).

V prípade, že na našej webovej stránke nenájdete podujatie, ktoré hľadáte, neváhajte nás kontaktovať. Máme tím skúsených pracovníkov, ktorí neustále vyhľadávajú tie najzaujímavejšie podujatia, a ktorí Vám na základe Vašich požiadaviek pripravia individuálnu ponuku šitú na mieru.

Ako postupovať?
Je to úplne jednoduché a navyše existujú len dve možnosti.

1. Viete kde, no neviete na aké podujatie? - Tak si z pohodlia Vášho domova v ľavom vyhľadávacom okne zvoľte krajinu, prípadne mesto, ktoré chcete navštíviť, vyberte typ podujatia a zadajte VYHĽADAŤ.

V momente, keď ste našli podujatie podľa Vašich predstáv, zadajte OVERIŤ DOSTUPNOSŤ. Následne vyplňte termín, o ktorý máte záujem, počet osôb a Vaše kontaktné údaje a my Vás budeme do 2 pracovných dní kontaktovať buď s potvrdením uvedeného termínu a podujatia, alebo Vám ponúkneme najbližší voľný termín pre toto podujatie, resp. iné voľné podujatie v danej lokalite a porovnateľnej kvalite.

Ak popis daného podujatia nie je dostatočný, prípadne máte inú otázku, tak vyplňte formulár NAPÍŠTE NÁM a my Vám ju radi, v čo najkratšej dobe, zodpovieme.

2. Viete, ktoré podujatie chcete navštíviť, no neviete ako ďalej? - V tom prípade nám zašlite e-mail s Vašimi konkrétnymi požiadavkami a zvyšok už nechajte na náš tím skúsených pracovníkov, ktorí Vám na základe nich pripravia ponuku šitú na mieru.

Po obojstrannom potvrdení konkrétneho podujatia a termínu Vám zašleme všetky potrebné informácie, faktúru, zmluvy, ubytovací poukaz a presný popis ďalších krokov (podrobnejšie informácie nájdete aj na stránke OBCHODNÉ PODMIENKY). Celá komunikácia a potrebná dokumentácia sa rieši elektronickou formou.

Samozrejmosťou je možnosť rezervovať si na stránkach Best Fans letenku, taktiež Vám radi zabezpečíme transfer z/na letisko, prenájom auta počas Vášho pobytu, či komplexné cestovné poistenie.

Po skončení pobytu radi privítame Vaše dojmy, názory a pripomienky, aby sme mohli naše služby neustále zlepšovať.

Veľa príjemných zážitkov Vám želá

Tím Best9 CK, a.s.

Ak si želáte dostávať aktuálne novinky o nami pripravovaných podujatiach, sledujte našu stránku na Facebooku, alebo odoberajte náš newsletter.

Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © BestFans.sk, All rights reserved
Best9 je členom